Mantar Bariyer

mantar-bariyer

 

Darbeye ve hava koşullarına dayanıklı Arma Hidrolik Mantar Bariyerler, ileri teknolojisiyle Avrupa normu 304 Kalite Paslanmaz borulardan üretilmektedir. Bariyerlerin çapı ve yüksekliği, alanın gereksinimlerine ya da istenen güvenlik düzeyine göre değişkenlik göstermektedir. Elektronik özelliği sayesinde, yükseltme/alçaltma işlemi her tür kart okuyucu, uzaktan kumanda, parmak izini tanıyan biyometrik okuyucular, otomatik plaka tanıma sistemi veya basit bir kontrol düğmesiyle dahi, herhangi bir giriş kontrol sistemi aracılığıyla kontrol edilebilir. Bunun yanı sıra sisteme; manyetik loop dedektörler, fotoseller, yanıp sönen ışıklar veya kırmızı/yeşil trafik ışığı gibi emniyet aksesuarları kolayca entegre edilebilir.

 

Arma Çift Ledli Mantar Bariyer, kolay montaj edilmesi ve rahat kullanımı ile dükkanlarınızın önünde, alışveriş merkezlerinde ve kaldırımlarda güvenlik ürünü olarak düşünülebilecek.

Arma’nın yeni ürünü siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.    
mantar-bariyer-2
This ultimately creates connections in the brain that will encourage positive interaction with others and the world around them